VÝROBA DVEŘÍ

Dveře zcela jistě vypovídají mnoho o osobnosti majitele domu či bytu. Náš tým profesionálů Vám při výběru vhodných velikostí, tvarů i barev ochotně poradí. Naše firma klade důraz na přírodní materiál, propracovanost detailů, sladěnost kresby dřeva a individuální přístup ke každé zakázce. Široký sortiment námi vyráběných dveří umožňuje co nejpřesněji naplnit všechy Vaše představy o pěkném a harmonickém bydlení, jehož důležitou součástí naše kvalitní výrobky jsou.

Druhů dveří je nepřeberné množství, proto jsme se také rozhodli pro výrobu na zakázku. Můžeme tak plně uspokojit nejrůznější potřeby našich zákazníků. Dveře mohou mít skutečně různou podobu – mohou být například otočné, posuvné, celoskleněné či zcela atypické.

DVEŘE DLE NORMY

Výrobu dveří provádíme dle nejpřísnějších norem a požadavků s ohledem na dlouhou životnost a funkčnost výrobků. Dřevěné dveře vynikají tepelně izolačními vlastnostmi a jsou nabízeny v různých variantách provedení. Vysoká odolnost dveří vyrobených naší firmou je naprostou samozřejmostí.

Důležitá je povrchová úprava dveří. Základní barva obsahuje impregnační látky chránící dřevo před vlhkostí, napadení plísní a houbami, vrchní lak potom obsahuje UV filtr chránící zejména před vlivem slunečního záření. Základní i vrchní vrstva obsahuje barevné pigmenty. Zákazník si může vybrat ze vzorkovníku barev.

ÚDRŽBA DVEŘÍ

Je také velmi důležité nezapomínat na údržbu Vašich dveří. Pro čištění dveří nikdy nepoužívejte žádné agresivní látky, rozpouštědlová čistidla, drsné prostředky nebo tradiční alkalické víceúčolové čističe. K omytí Vašich dveří používejte zásadně neutrální mýdla nebo neutrální víceúčelové čističe.

Výroba dveří vyžaduje nejen vysokou kvalitu výrobků, ale také širokou nabídku služeb jako je montáž výrobků, odborné technické poradenství, cenové kalkulace a také záruční a pozáruční servis.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Blizší informace k zakázce

Zanechte své číslo