VÝROBA POSTELÍ Z MASIVU

Klasický dřevěný nábytek je nenahraditelný a v každém čase moderní. Dává pocit domova, zanechává krásnou vůni přírody a ve Vašem domě vykouzlí příjemnou atmosféru. V dnešní době při výběru dřevěného nábytku platí, že čím je dražší, tím je kvalitnější a víc vydrží. Proto se nebojte za kvalitní dřevěnou postel utratit trochu víc peněz, určitě se Vám to v budoucnu vyplatí. Dřevo má místo v každém interiéru, a to nejen díky přirozenosti a hřejivosti, ale také díky možnosti jeho kombinace s dalšími materiály.

Výroba dřevěných postelí podle požadavku zákazníka pro nás znamená, že zákazníkovi vycházíme vstříc jak v jeho požadavku na design, tak i v libovolných rozměrech. V případě požadavku lze vyhovět i požadavkům na úložné prostory. Naši odborníci vám vždy ochotně poradí, co je právě pro Vás to pravé.

ZÁSADY KVALITNÍ DŘEVĚNÉ POSTELE

Kvalitní postel by měla být především dostatečně velká a široká. Jednolůžko by mělo být široké 95cm, v manželské posteli by měl mít každý pro sebe 90cm. Kdo žije sám, ocení šířku 120- 140 cm. Vždy by mělo platit, že každý má mít svůj rošt a matraci.

Minimální délka postele se rovná výšce člověka plus nejméně 25 cm. Šířka postele nejméně 80 cm, ale 100 cm poskytuje více pohodlí.

Sama postel kvalitu spánku tolik neovlivní. Důležitý je také rošt, matrace a materiál polštářů a přikrývek. Pokud si postel vyberete příliš krátkou, můžete si způsobit zdravotní problémy.

UMÍSTĚNÍ POSTELE?

Velmi důležité je také myslet na umístění lehací plochy. Hygienické minimum je 25 cm od země, doporučená výška bývá kolem 45 cm od země. U starších nebo nemocných lidí je vhodná výška 55-60 cm od země, protože z vyšší postele se lépe vstává a lépe se do ní uléhá, snadněji se také stele.

Při výběru postele je nejdůležitější zdraví a pohodlí. Postel by ve Vás měla vyvolávat pocit bezpečí a klidu a také by se měla líbit a lákat svým vzhledem k odpočinku. Když svěříte výrobu postele do našich rukou, můžete si být jistí, že uděláme vše pro Váš pohodlný spánek.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Blizší informace k zakázce