VÝROBA SAMONOSNÝCH SCHODIŠŤ

Samonosné schodiště se umisťuje bez betonového základu. Lze tudíž umístit takřka do každého prostoru. Toto schodiště se vyrábí kompletně i s nosnou části. Samonosné schodiště můžeme umístit i do malých prostor, kde ho můžeme zatočit tak, aby se sem pohodlně vešlo.

ZPRACOVÁNÍ ZAKÁZKY

Každá zakázka je jedinečná, ale začínají všechny stejně: pečlivou konzultací, která nám pomůže přesně poznat klientovy požadavky, abychom předešli komplikacím způsobeným nejasným zadáním. Významně se tak zkracuje doba, po kterou trvá schvalování návrhu, a lze tím pádem objednávku dokončit mnohem rychleji.

Po zpracování podkladů a schválení návrhu schodiště začínáme co nejdříve se samotnou výrobou. Technologické postupy a použité materiály jsou vždy poze tynejkvalitnější. Kvalita materiálů nám umožňuje zajistit dlouhou životnost naších výrobků.

MONTÁŽ SCHODIŠTĚ

Abychom vyšli našim zákazníkům co nejvíce vstříc, je součástí našich služeb samozřejmě také montáž schodiště přímo na místě.

Všechny potřebné nástroje a nářadí si přivezeme sebou a potřebujeme mít jen vyklizený prostor k montáži.

Podívejte se na naš práce:

Portfolio schodišť

zobrazit

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Jak Vám pomůžeme

[ngg_images gallery_ids=“1″ show_slideshow_link=“0″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ gallery_width=“600″ gallery_height=“400″]