Výroba lepených schodišť

Lepené schodiště je v jednoduchosti lepení dřevěných desek na betonový základ. Samozřejmě není to tak snadné a pokud má být schodiště kvalitně udělané, tak se musí jednotlivé schodu přesně zaměřit. Také zle mít polepenýc shod i z čela schodu, kde je potřeba aby jednotlivé díly do sebe zapadaly.

Ukázky naší práce:

Zpracování zakázky

Každá zakázka je jedinečná, ale začínají všechny stejně: pečlivou konzultací, která nám pomůže přesně poznat klientovy požadavky, abychom předešli komplikacím způsobeným nejasným zadáním. Významně se tak zkracuje doba, po kterou trvá schvalování návrhu, a lze tím pádem objednávku dokončit mnohem rychleji.

Po zpracování podkladů a schválení návrhu schodiště začínáme co nejdříve se samotnou výrobou. Technologické postupy a použité materiály jsou vždy poze tynejkvalitnější. Kvalita materiálů nám umožňuje zajistit dlouhou životnost naších výrobků.

Montáž schodiště

Abychom vyšli našim zákazníkům co nejvíce vstříc, je součástí našich služeb samozřejmě také montáž schodiště přímo na místě. Všechny potřebné nástroje a nářadí si přivezeme sebou a potřebujeme mít jen vyklizený prostor k montáži.

Máte zájem o vlastní schodiště? Napište nám!

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Blizší informace k zakázce

Nebo zavolejte:

Michal Podstavec (truhlář, vlastník)
Tel: +420 604 244 121
E-mail: [email protected]