TRUHLÁŘSTVÍ RADEŠOV

Výrobu schodišťdveřípostelí a mnoho dalších výrobků ze dřeva – to vše Vám nabízí truhlářství Radešov. Naše truhlářství klade důraz na kvalitu výrobků, funkčnost a spokojenost zákazníka, protože naše výrobky jsou naší vizitkou.

Mnohaleté zkušenosti nám umožňují poskytovat ty nejlepší truhlářské služby. Specializujeme se na výrobu schodišť, dveří, postelí, altánů a pergol. Všechny naše výrobky jsou z kvalitního materiálu, který výborně doplní každý interiér i exteriér.

O kvalitě našich služeb svědčí i to, že nejsme pouze regionální firmou. Samotné truhlářství Radešov se nachází ve východních Čechách vesnici Radešov, naše kanceláře najdete ale také v Praze a v Liberci. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.

SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKA

Hlavním zájmem naší firmy je především spokojenost zákazníka. Truhlářství Radešov vždy vyjde vstříc Vašim potřebám, proto se na nás můžete absolutně spolehnout. Naši pracovníci jsou zkušení profesionálové, kteří Vám vždy ochotně pomohou s výběrem a odborně poradí s čímkoliv, co se týká našeho oboru.

ZÁRUKA KVALITY

Dřevěný nábytek má zcela jistě mnoho výhod. Naši zákazníci zcela jistě ocení výborné vlastnosti dřeva a zároveň moderní, praktický a variabilní design s dlouhou životností. Vaše domy i zahrady budou díky naším produktům zdravější a kvalitní dřevěné výrobky společně s naším designem skvěle dotvoří jejich interiér.

O nás v číslech
25
Let na trhu
340
Spokojených zákazníků
160
Vyrobených schodu
220
Kusů nábytku
Takto to u nás vypadá